Prodej stavebního pozemku o výměře 1.055 m2, v obci Malé Výkleky, okr. Pardubice

Malé Výkleky

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1055 m2

1 772 400Kč

Kontaktujte nás
+ 11 fotky Zobrazit více

Exklusivně nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě rodinného domu o výměře 1.055 m2, v obci Malé Výkleky, okr. Pardubice, cca 100 metrů od dvou rybníků. Výměra je složená ze stavební parcely o velikosti 819 m2 a podílu o velikosti 1/5 na příjezdové cestě s rozlohou 1179 m2. Pozemek je zahrnut v územním plánu pro výstavbu rodinných domů venkovského typu, domů a usedlostí s hospodářským zázemím, drobná a řemeslná výroba a nerušící výroba a služby. Zastavění pozemku této parcely je 30% = 245,7 m2, je rovinatý, obdélníkového charakteru, zbavený všech porostů a nachází se ve velice klidné části obce ve slepé ulici s překrásným výhledem do okolí. Výhodou této parcely je ideální orientace na jih s celodenním prosluněním.

Vlastní přípojka elektřiny včetně postaveného elektrického sloupku na parcele je zahrnuta v kupní ceně, neplatíte ani korunu. Platné stavební povolení pro napojení na vodovodní řád včetně projektové dokumentace. Na vybudování vodovodní přípojky se budete podílet s dalšími čtyřmi novými sousedy, takže vaše náklady budou 1/5 z celkových výdajů. Platné stavební povolení pro vybudování příjezdové cesty až k parcele včetně projektové dokumentace. Na vybudování příjezdové cesty se budete podílet s dalšími čtyřmi novými sousedy, takže vaše náklady budou 1/5 z celkových výdajů. Plyn je cca 30 metrů od parcely. Kanalizace v obci není, odpady se budou řešit vlastní čističkou. Parcela je zaměřená a vykolíkovaná, zaměření a určení hranic parcely a příjezdové cesty je oficiálně písemně schváleno všemi sousedy a dotčenými orgány. To ušetří několik měsíců a mnoho tisíc korun za služby geodetické kanceláře. Můžete okamžitě oplotit.

Sjezd na dálnici D11 -2 km! Chlumec nad Cidlinou -8km, Lázně Bohdaneč -13,2 km, Přelouč -13 km, Pardubice -21km, Kolín -30 km.V obci je autobusový spoj Pardubice - Chlumec nad Cidlinou. Je zde OÚ a MŠ. Zbývající občanskou vybavenost naleznete v nedaleké Přelouči a Chlumci nad Cidlinou. Malé Výkleky jsou malou obcí se 140 obyvateli a najdeme ji severním směrem od města Přelouč a SZ směrem od města Lázně Bohdaneč v okrese Pardubice, mezi obcemi Vápno a Chýšť. Leží v malebném prostředí s mnoha rybníky. Jihovýchodním směrem od obce protéká Strašovský potok a na jeho toku je u jižního okraje Výkleků rybník Davídek. Další malý rybník je ve středu obce a v severovýchodní části obce je soustava rybníků nazývaná Příkop. V obci mnoho cyklostezek. Právně nezatíženou parcelu možno financovat hypotečním úvěrem, který vám zdarma za velice výhodných podmínek zprostředkujeme a vyřídíme.

Základní info

Umístění :
Klidná část obce
Adresa :
Malé Výkleky
Evidenční číslo 278/4497
Adresa Malé Výkleky
Cena 1 772 400Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně všech poplatků, právního servisu i provize.

Pavel Helembai

tel: +420 728445272
mobil: +420 728445272
email: helembai@amazingreality.cz

Máte otázku?

Osobní údaje