Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

OKAMŽITÝ VÝKUP NEMOVITOSTÍ S VÝPLATOU KUPNÍ CENY V DEN PODPISU KUPNÍ SMLOUVY

Okamžitý výkup nemovitosti je určen těm, kteří nechtějí čekat na prodej nemovitosti.Průměrná doba prodeje nemovitostí se pohybuje okolo 4 - 6 měsíců a u některých nemovitostí se prodej realizuje až 1 rok, někdy i déle, proto nabízíme velice žádanou službu, a to přímý výkup všech druhů nemovitostí. Velice úspěšně řešíme problémové nemovitosti s dluhy, exekucemi, zástavními právy a jinými právními vadami.
 

Proč zvolit výkup nemovitosti s Amazing Reality s.r.o.?

Výkup až do 70 % tržní ceny nemovitosti.
Díky vlastnímu silnému kapitálovému zázemí není problém zaplacení kupní ceny do 48 hodin hotově nebo převodem na Vámi určený účet
Vykupujeme i nemovitosti před dražbou, s exekucemi, zástavními právy či jinými právními vadami.
Zařídíme a zaplatíme za Vás veškeré zákonem stanovené povinnosti jako je znalecký posudek, daňové přiznání, daň z převodu nemovitosti, průkaz energetické náročnosti budovy atd.
Všechny naše smlouvy tvoří renomovaní právníci specializující se na tuto problematiku.
 

Vykupujeme:

byty v osobním vlastnictví
byty v družstevním vlastnictví
byty v podílovém vlastnictví
domy
pozemky
rekreační objekty
činžovní domy
 

Postup při výkupu:

Do 24 hodin Vás bude kontaktovat vedení firmy, domluví si s Vámi termín prohlídky Vaší nemovitosti.
V případě dluhů, exekucí, zástavních práv, začínáme neprodleně řešit zaplacení těchto pohledávek. Veškeré dluhy váznoucí na Vaší nemovitosti okamžitě zaplatíme a to včetně dluhů ze zástavních práv soudcovských, zástavních práv z rozhodnutí správního orgánu a veškerých exekučních titulů.
Připravíme kupní smlouvu a návrh na vklad do katastru nemovitostí.
Vyplácíme peníze hotově nebo na Vámi určený účet, v případě zájmu také do advokátní úschovy.
Zajistíme vypracování znaleckého posudku a vyplníme za Vás daňové přiznání.

Neprodleně si prosím připravte příslušné dokumenty, což urychlí následné řešení. Spolupracujeme s exekutory, notáři, bankami a pokusíme se ihned odvrátit možné nebezpečí. Ve vyhrocených situacích je důležitý každý den, toto si uvědomujeme a jsme připraveni rychle jednat. Naše dlouholeté zkušenosti v tomto sektoru velice usnadní a urychlí prodej Vaší nemovitosti.

Uvažujete o výkupu nemovitosti? Stačí vyplnit níže náš stručný kontaktní formulář a obratem Vás bude kontaktovat náš zkušený realitní makléř. Také nás můžete okamžitě kontaktovat na našich telefonních číslech tel. 728 445 272, tel. 725 607 008.