Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

OKAMŽITÁ ZÁLOHA NA KUPNÍ CENU AŽ 300.000,- KČ, IHNED, V DEN PODPISU SMLOUVY O ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

Okamžitá záloha je určena těm klientům, kteří chtějí získat část kupní ceny ihned při podpisu Smlouvy o zprostředkování prodeje jejich nemovitostí, ještě než se jejich nemovitosti prodají.
 

Stačí opravdu málo:

být vlastníkem nemovitosti
chtít s námi prodat Vaše nemovitosti (dům, byt, pozemek, rekreační budovu)
 

Specifikace:

Okamžitou zálohu poskytujeme bez poplatků za schválení a poskytnutí.
Výplatu zálohy provádíme rychle - peníze obdržíte okamžitě při podpisu Smlouvy o zprostředkování (také příslušných smluvních dokumentů.)
Nemovitost muže být zatížená exekucí, zástavními právy atd. V tomto případě uhradíme za klienta jeho závazky a pomůžeme s jednáním s věřiteli a exekutory, aby byly dluhy co nejrychleji uhrazeny.
Záloha ve formě zápůjčky je poskytována  do 10% hodnoty vaší nemovitosti, maximálně do 300.000 Kč.
 

Výhody:

Výplatu zálohy můžete použít na cokoliv = bezúčelová zápůjčka.
Možnost v klidu prodávat nemovitost za co nejvyšší cenu na trhu.
Nemusíte se bát, že nesplatíte měsíční splátku, protože žádné měsíční splátky neplatíte .
Zápůjčku nám vrátíte ve společně dohodnutý termín, nejpozději z Vámi získané kupní ceny, při prodeji Vašich nemovitostí.
Nemusíte dokládat bezdlužnost.
Žádná lustrace.
Nemusíte dokládat příjmy.

Uvažujete o okamžité záloze na kupní cenu formou zápůjčky, než prodáte svoji nemovitost? Můžete nás kontaktovat na našich telefonních číslech tel. 728 445 272, a tel. 725 607 008. Také můžete vyplnit níže náš stručný kontaktní formulář a obratem Vás bude kontaktovat náš zkušený realitní makléř.